Realitní kancelář - Praha 4
O nás    Naše služby     Kde nás najdete     Kontakty    Odkazy    
čeština
chci chci koupit chci prodat
O nás

Vážení obchodní přátelé,

vítejte na našich stránkách a dovolte abychom se Vám ve stručnosti představili.

Naše realitní a kancelář působí na trhu s nemovitostmi od roku 1993. Po celou dobu naší činnosti se specializujeme na obchod s nemovitostmi zejména na území Prahy 4 a blízkém okolí. Dobře známe místní poměry a můžeme naše klienty v této lokalitě správně orientovat. Nemovitosti z jiných oblastí bereme do nabídky pouze výjimečně, a to zejména od našich klientů nebo v souvislosti s jiným obchodním případem. Dále bereme do nabídky nemovitosti v oblasti Šumavy – Prachaticko – Strakonicko. Sídlíme ve vlastním objektu v Praze 4 – Libuši, ul. Klokotská 1a. Naší hlavní činností je zprostředkování prodeje, koupě a pronájmů domů, bytů, pozemků, komerčních objktů a objektů k rekreaci. Jsme schopni za příznivých cenových podmínek nemovitosti i rychle vykoupit. Svoji činnost provozujeme na základě živnostenského listu na činnost realitní kanceláře. Poskytujeme kompletní realitní servis včetně znaleckého ocenění nemovitostí, bezúplatné vyřízení hypotéky u všech významných bankovních domů, zpracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí. Veškeré naše služby jsou zahrnuty v provizi. Její výše je stanovena vzájemnou dohodou od 3 do 6 % prodejní ceny nemovitostí. U pronájmu 1 měsíční nájem.

V případě, že nám chcete nabídnout svůj byt či nemovitost k prodeji či pronájmu, stačí vyplnit jednoduchý NABÍDKOVÝ FORMULÁŘ, viz. odkaz CHCI PRODAT. Po obdržení Vaší zprávy se ihned ozveme zpět a začneme se Vám věnovat.

V případě Vaší poptávky použijte odkaz CHCI KOUPIT a sdělte Vaše požadavky. Zařadíme Vás do naší databáze a zdarma Vás budeme informovat o nemovitostech s naší nové nabídky, které by Vás mohly zajímat.

Pro ty, kteří se rozhodují o prodeji nebo pronájmu nemovitostí rádi poskytneme bezplatnou konzultaci a odborné poradenství.

Jsme malá realitní kancelář. Snažíme se poskytovat kvalitní, bezpečné a diskrétní služby. Vždy respektujeme Vaše časové možnosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci s Vámi.

JUDr. Jan Šimáček , majitel RK Kontakt-servis
created by BUDDYsoft